Evo Energie nu ook ATAG ComfortCenter: Jouw startpunt voor duurzame verwarming

Atag Energion M All Electric Compact 80 2z 11 Kw Met One Zone

Welkom bij het nieuwe ATAG ComfortCenter van Evo Energie! Als officiële partner bieden wij je voortaan ATAG-warmtepompen aan - van Monoblock-systemen tot hybride oplossingen - op voorwaarde van maximale kwaliteit én gemak.


Waarom Evo Energie & ATAG jouw slimme keuze is:

  • Persoonlijk advies op maat in plaats van zelf eindeloos online zoeken. Kom langs en ervaar alle voordelen in één keer.
  • Direct inzicht in installatie en aankoop: wij regelen alles van offerte tot installatie.
  • Dankzij de nieuwe injectie van €100 miljoen door zowel Rabobank als ING in het Nationaal Warmtefonds, wordt verduurzamen nu nóg toegankelijker voor veel huiseigenaren. Bronnen: ATAG, Solar Magazine
  • ISDE-subsidie in 2025: De aanschaf van een ATAG-warmtepomp wordt ondersteund met een subsidie tussen €2.125 en €3.025, afhankelijk van vermogen en type. Bron: Milieu Centraal
  • Monoblock warmtepomp: de toekomst is compleet én efficiënt: alles in één, eenvoudig te installeren en onderhoudsvriendelijk.


Hoe werkt het bij ons?

  • 1. Bezoek het ComfortCenter: laat je professioneel adviseren door onze ATAG-experts.
  • 2. Maatwerkofferte & subsidiecheck: wij berekenen direct jouw potentiële terugverdientijd inclusief subsidies.
  • 3. Installatie en nazorg: Evo Energie verzorgt de installatie vakkundig—van A tot Z.


Jouw duurzame winst

Met Evo Energie als ATAG ComfortCenter haal je een sterke en betrouwbare partner in huis voor een duurzame investering met direct voordeel. Maak vandaag nog een afspraak—of vraag direct een vrijblijvende offerte aan hieronder.

Vrij van stress

Geen uren zoeken online, wij begeleiden je volledig.

Financieel aantrekkelijk

Substantiële subsidie, en toegang tot Warmtefonds-lening met gunstige voorwaarden.

Toekomstbestendig

ATAG Monoblock-warmtepompen besparen energie én verdienen zichzelf snel terug.

Betrouwbare partner

Evo Energie, jouw totaalleverancier voor duurzame oplossingen.


Interesse?

Maak een vrijblijvende afspraak

Auteur afbeelding

Geschreven door

Martin Jonker

Algemeen directeur